Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Dąbrówka Tczewska - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

50 000 zł10 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia działka przemysłowa o powierzchni 10.000 m2 (1 ha,) położona w produkcyjno-przemysłowej w Przejazdowie, blisko ul. Elbląskiej - z przeznaczeniem produkcja, składy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumilas

Kowale(Dąbrówka Tczewska + 25 km)

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze. Zachęcamy do wynajmu mieszkania w Kowalach - ul. Szumilas 2. Lokalizacja: nieruchomość położona w Kowalach ~ 1,6km od zjazdu Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Magnacka

Kowale(Dąbrówka Tczewska + 25 km)

6 111 €1 455 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni 1455m2 zlokalizowany na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Cechy: bezpyłowe posadzki o dopuszczalnym obciążeniu 5 T/m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Władysława Łokietka

Wocławy(Dąbrówka Tczewska + 21 km)

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta bez prowizji Obiekt magazynowy o powierzchni 500m2 położony w miejscowości Wocławy koło Gdańska. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, zaledwie kilka minut drogi od trasy S7,.

Szczegóły ogłoszenia

3,05 zł/m²5 900 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu utwardzony plac o powierzchni 5900 m usytuowana w przemysłowej części Pruszcza gdańskiego. Teren jest w pełni ogrodzony i posiada 2 bramy wjazdowe na posiadłość, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

30,52 zł/m²213 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro o powierzchni 213 m2 Pruszcz Gdański. Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 213 m2. Składają się z gabinetu, sali konferencyjnej, open space, serwerowni,.

Szczegóły ogłoszenia

38,81 zł/m²773 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Obiekt magazynowo - biurowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni całkowitej 773.

Szczegóły ogłoszenia

38,81 zł/m²773 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Obiekt biurowo - magazynowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni 773 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Dąbrówka Tczewska

Dąbrówka Tczewska,pomorskie

3,57 zł/m²700 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala 700 m2 lub 1/2 do wynajęcia :produkcja , magazyny. Grunty wokół to3500 m2 w odległości od A1 3,5 Km.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij